diváci: 70

branky: -----

ŽK: Kříž, Skyva, Podhora, Kirchberger, Stoklásek

Střídání: Schneider – Demeter, Čurgali - Stoklásek

Tento zápas se řadí k zápasům nepovedeným – z naší strany. Za 90 minut nám nevyšla ani jedna akce, většinou vinnou nepřesné, hlavně koncové, nahrávky. Míče se odráželi vždy na opačnou stranu než bychom potřebovali. Šancí nebylo moc a soupeř využil z minima maximum.

23. minuta - po chybě v obraně jde hostující útočník sám na našeho brankáře, kterému dělá kličku a střílí do prázdné brány – 0:1.

73. minuta – po přesné nahrávce jde hostující útočník s naším obráncem na bránu, brankář vybíhá a všichni tři se sráží na penaltě na zem – míč jde pomalu na rohový kop, ale nejrychleji se zvedá hostující útočník, který dobíhá míč a dává opět do prázdné brány – 0:2.