Úvod » Mladší žáci (2013-2014, 2018-2021) » Zápasy

Velký Šenov - Česká Kamenice 5:2 (5:1)

Velký Šenov - Česká Kamenice

5:2 (5:1)

Góly: Cína 4,Tesárek

Dnešní zápas jsme museli odehrát bez dvou hráčů zakladní sestavy pro nemoc. Hráči, kteří nastoupili místo nich je plnohodnotně zastoupili. Do tohoto zápasu jsme vstoupili aktivně. Kluci během 20 minut nastřileli soupeři 5 golů. Zásluhou Jirky Tesárka a Alexe Cíny. Tím byl poločas rozhodnut. Soupeři se podařilo pouze snížit skóre na konečný stav prvního poločasu 5:1. Do druhého jsme nastoupili méně aktivně a soupeř nás přehrával. Kluci výborně bránili a z rychlých protiútoků se dostávali do dalších šancí, které však už neproměnili. Hráči České Kamenice už pouze 3 minuty před koncem snížili na konečný stav 5:2, kdy už na hřišti byli také naši nejmenší. Chtěli by jsme klukům poděkovat za dobře odvedenou práci, čímž nám udělali velikou radost.