Diváci: 50

Branky: BÍLÝ, SOUKUP, HRBATSCH

ŽK: SMUTNÝ, STACH, SOUKUP

ČK: -

Dnes jsme chtěli hrát se zabezpečené obrany na rychlé brejky. 1. poločas se nám to moc nedařilo, ale dvě šance tam byli. Domácí nám dali branku ve 24. min. po našem nedůrazu, kdy tři obránci nedokázali odkopnout míč z vápna. A 2. poločas: Předvádíme to, co jsme měli hrát od začátku (důrazně vzadu a skvělé brejky zakončené 3 krásnými brankami). 48. min. BÍLÝ sám na gólmana klička a do prázdné 1:1. Poté opět našim nedůrazem vracíme domácím vedení 2:1 v 61. min. 71. min výborná přihrávka Bílého přes celé vápno a SOUKUP krásnou střelou přes celou bránu 2:2. 73. min. HRBATSCH lobem ala Poborský rozhoduje utkání v náš prospěch 3:2.

A co dnes ještě napsat, výborný kolektivní výkon všech hráčů. Jen tak dál!!!!

Příští zápas JÍLOVÉ-  31. 5. 2014 od 13:30 SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!