rozhodčí: Šíla, Pešta, Svoboda a delegát Šimeček

diváci: 87

branky: Skyva, Freisler

ŽK: Demeter, Čurgali

Střídání:  Klofáč - Pánik, Maier - Stach, Skyva - Stoklásek

První půlku jsme hráli odevzdaně, srazil nás rychlí gól - 7. minuta - dlouhý aut - hlavička k tyči. Pak se trefil domácí hráč za rohem malého vápna pod břevno přes celou bránu a na 3:0 jsme dostali z penalty.

Ovšem druhá půle byla jiné kafe! Hráči nic nevzdali - naopak Skyva snížil na 3:1 a pak Freisler krásnu střelou z dálky 3:2, potom bohužel Skyva nedal a opět Freislerovi scházeli centimetry, aby trefil lépe míč hlavou do brány. Z protiútoku jsme dostali na 4:2 a to bylo rozhodující. Domácí pak ještě dali na konečných 5:2.

Dnešní zápas na Střekově jsme sice prohráli, ale za druhý poločas - těm, kteří hráli - patří velké PODĚKOVÁNÍ za předvedený výkon!!! Minimálně z mého pohledu - kdyby k tomu bylo i trochu štěstíčka mohli jsme zápas otočit, ale i když to se nepovedlo - na výkon z druhého poločasu se dá navázat příští týden doma!