Úvod » VELKOŠENOVSKÁ VAŘEČKA » 6. ročník - 2014

Výsledky VelkoŠenovské Vařečky 2014

publikováno 22.06.2014 (aktualizováno 22.08.2014)

VI. ročník VelkoŠenovské Vařečky

Jako každý rok jsme se nejvíce obávali počasí. Předpověď na sobotu 21. 6. 2014 nebyla moc přívětivá, ale nakonec to dopadlo celkem dobře. Sice nebylo žádné velké teplo, ale podmínky pro fotbal byli ideální a diváci i hráči se mohli zahřát třeba teplou polévkou, gulášem a nebo něčím ostřejším v naší klubovně.

V pátek odpoledne se začalo připravovat hřiště i kabiny na turnaj – od lajnování hřišť po doplňování a přípravy občerstvení, aby v 9.00 hodin bylo vše připraveno a mohl být zahájen VI. ročník VelkoŠenovské Vařečky.

Na turnaj se přihlásilo 16 týmů, ale dostavilo se „jen“ 15 -  z toho 2 dívčí. Tyto týmy byly již v pátek v podvečer rozlosovány do dvou skupin. Protože se nám nepovedlo zajistit delegované rozhodčí, ujali se pískání pan Jiří Podhora a pan Petr Chalánek, kteří pískali dle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Za to jim patří velké poděkování, protože pískat od 9.00 do 16.00 s menšími pauzami to chce výdrž a někdy i silné nervy! Další poděkování patří panu Radkovi Janebovi, který dirigoval kde, kdy a kdo má hrát a také hlídal soutěž o nejlepšího střelce. Všichni tři jmenovaní se tak postarali o hladký průběh turnaje na hřišti. Mimo hřiště se o žíznivé a hladové hráče a diváky staral Josef Jelínek s manželkou a Petrem Stokláskem, kterým pomáhali manželé Šimkovi. Těmto všem patří dík od všech, které nenechali napospas žízni a hladu a to od rána do rána!!!

VI. ročník VelkoŠenovské Vařečky vyhrálo mužstvo Flashboys, které ve finále porazilo tým Kadě 5000, jako třetí se umístilo mužstvo Best of Varnsdorf, které nenechalo vstoupit na pomyslnou bednu tým Vajčáků. Nejlepším střelcem se stal J. Ruszó s dvanácti góly z týmů Best of Varnsdorf.

Výsledky:

1. Flashboys

2. Kádě 5000

3. Best of Varnsdorf

4. Vajčáci

5. Ráj poutníků

6. Pajďáci

7. Ruská sborná

8. Amatéři

9. Squadra Orange

10. Buldozer

11. My jsme jinde

12. Dream team

13. Team Schrödingerova institutu

14. Staškyho Dream Ladies team

15. FK Holky Mikulky

Dále bychom chtěli poděkovat sponzorům a dalším lidem, bez nichž bychom se neobešli: Město Velký Šenov, Phany Market – Velký Šenov, ZŠ Velký Šenov, Restaurace Kino Velký Šenov, Restaurace U Jelena, pan Roušal (výroba velkých vařeček), Jana Tomková (malba vařeček)

Těšíme se na Vás v srpnu na 13. ročníku Memoriálu Josefa Kocka!!!