Diváci: 40

Branky: VYŠOHLÍD, KONFRŠT, SOUKUP

ŽK: WEIHS, VYŠOHLÍD

ČK:

Velká spokojenost s dnešním výkonem, kromě úseku od 39. min do 45. min, kdy děláme velké chyby a jsou proti nám kopány dvě penalty, které byly bez diskuzí a musíme hrát v desíti lidech, ale zaplať bůh rozhodčí našim hráčům nedává červené karty, takže domácí dávají penalty a přidávají branku z rohu. Poločas 3:1, za nás skóruje Vyšohlíd z velkého vápna střelou k tyči. Ve 2. půli jsme paradoxně lepším týmem i v oslabení a dokážeme snížit po rohu Soukupa a hlavičce Konfršta na 3:2. A dokonce po vyšachování obrany dvojice Miller, Soukup vyrovnáme na 3:3. Bohužel penalty tentokrát nezvládáme i když náš branař jednu chytá, ale nám domácí branař chytá tři!!!! Neproměnil Vyšohlíd, Adámek, Verner. Proměnil Miller. Dnes tedy velká pochvala, ale ještě nás čekají 3 utkání, tak je třeba zabojovat a snažit se urvat nějaký bodík!!!

Příští zápas - SVÁDOV 2. 11. 2014 v 10.00 SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!