SOBĚCHLEBY-VELKÝ ŠENOV 1:0 pp (0:0) (penalty 8:7)

Diváci: 10

Branky: ---

ŽK:

ČK:

Jedeme na hřiště soupeře, o kterém víme, že  postavení v tabulce, nemusí odpovídat kvalitě jeho hry. Na velice nerovném terénu je snaha od začátku  zatlačit nás na naší půlce. V 17. min za zákrok ve vápně, jenž viděl asi  jen rozhodčí, zahrávají domácí pokutový kop, brankář Janda výborně vychytává exteplického Koreše. Zbytek poločasu se hraje s mírnou převahou domácích, ale i naši kluci dokáží přechodem do útoku domácí obranu potrápit. Druhý poločas začal velkým tlakem soupeře, ze kterého těží několik standartních situací. Na začátku utkání jsme si v kabině řekli, že budeme hrát ze zajištěné obrany a snažit se neinkasovat, což se díky bojovnému výkonu celého týmu za zády s výborným brankářem povedlo. Škoda jen některé naší neproměněné  šance zejména ve druhém poločase, Skyva střelí z velkého vápna těsně nad, Mikula z tresného kopu míjí břevno o pár centimetrů. Zápas končí bezgólovou remízou a na řadě jsou penalty, ale i ty pokračují až do deváté série. Nakonec prohráváme v pokutových kopech 7:8.

Dnes chválíme celé mužstvo za podaný bojovný výkon na těžkém hřišti s velice kvalitním soupeřem.