Diváci: 100

Branky: 2x vlastní, Čurgali

ŽK: Kurel Pavel, Jarábek, Podhora, Kurel Petr

ČK: Kurel Pavel

Dnes prohráváme, i když vedeme 3:0!! Bohužel jsme dnes udělali individuální chyby, které nás stály nějaký ten bodík. Soupeř si dal v 1. poločase dva vlastence a třetí branku přidal Čurgali, který šel sám na branku a přehodil gólmana. Poté soupeř snižuje z penalty na 3:1. Ve 2. poločase dostáváme dvě branky poté, co našemu gólmanovy vypadl míč z ruky. A rozhodující branka? Dlouhý míč do vápna, který tečuje útočník domácích do sítě. Škoda, dnes jsme byli k vítězství blízko, ale nezvládli jsme to, což se někdy ve fotbale stává. Jedeme dál!!

Příští zápas - Benešov 10. 5. 2015 od  10.00 hřiště Velký Šenov SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!