Diváci: 20

Branky: 14., 68. ČURGALI, 27. PODHORA, 49. SKYVA, 50. STOKLASA

ŽK:

ČK:

K poslednímu kolu I. B ročníku 2014-2015 odjíždíme odehrát zápas na umělou trávu do Srbic. Do  prvního poločasu nevstupujeme dobře a ve 12. min nám nepokrytý hráč ve velkém vápně dává branku hlavou 1:0. Až do 38. min je hra vyrovnaná, ale  přichází zranění Honzi Stoklasi a o 2 min později Jakuba Bálka. Do hry musí nastoupit oba náhradní gólmani. V této chvíli to s námi nevypadá dobře. Již v takto oslabené sestavě se však ještě do poločasu, z ojedinělé šance, podaří vyrovnat střelou F. Skyvi. Do druhé půle nastupujeme s bojovnou náladou. Soupeře téměř k ničemu nepouštíme a  vytváříme si několik gólovek. V 52. min jednu z nich proměňuje E. Mikula po krásné nahrávce od V. Kysely. Už to vypadá, že si povezeme z Chlumce tři body, když z ojedinělé šance na samém konci soupeř vyrovnává. Penalty bohužel nezvládáme a soupeř získává druhý bod.

Za dnešní zápas a pro naše SK nejúspěšnější sezonu v historii klubu chceme velice poděkovat našim klukům, dokázali  to, v co jen málo z nás před sezónou věřili- KLUCI DÍK!!!

Nesmíme, ovšem zapomenou ani na naše SKVĚLÉ diváky, oni i proti špatným hracím časům chodili fandit v takovém počtu, že neměli v célé sezoně konkurenci a patří jim 1. místo v návštěvnosti. Tímto asi chtěli vzkázat, aby se něco začalo dělat se začátky  hrací doby/10.30-13.30h/ které jsou pro divaky, kteří chodí do práce a v sobotu dopoledne přeci také musí něco udělat doma VELMI NEŠŤASTNÉ. FOTBAL PŘECI HRAJEME HLAVNĚ PRO DIVÁKA.