Rozhodčí: Sedláček, Karrmann, Kurljak Delegát: Dvorský

Diváci: 120

Branky: 11. min Skyva, 80. a 87. min Šťastný

ŽK: Podhora, Miko

ČK:

První mistrovský zápas jsme odehráli na půdě Č. Kamenice, která dlouhodobě patří mezi nejzkušenější mužstvo v I. A třídě, proto jsme věděli že nás nečeká nic lehkého.
Z důvodu dovolených nám chybělo šest hráčů, tak jsme zápas odehráli jen díky tomu, že jsme farma Vilémova a tím mohli využít jejich hráče, kteří jsou po zranění a nedostali by se ještě u nich do základní sestavy.

Prvních deset minut se hrálo hodně opatrně a žádné mužstvo nechtělo udělat chybu, ale hned v 11.minutě jsme se ujali po krásné akci na jeden dotek (Stach - Buryánek - Skyva) vedení. Bohužel za dvě minuty bylo vyrovnáno a do poločasu jsme obdrželi ještě jednu branku a do kabin jsme odcházeli za stavu 2:1 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním se o výsledek ještě porvat, jenže chyby, kterých jsme se dopustili v 53. a 55. minutě a obdrželi po nich hodně laciné branky,nás položili dolů. Přesto jsme se snažili o výsledek ještě porvat a domácí jsme začali přehrávat a tím si i vytvářet brankové příležitosti. Což se nám i povedlo, ale na vyrovnání nám již nezbyl čas. Č. Kamenice si výsledek dokázala už pohlídat.

Celkově lze říct, že jsme neodehráli špatné utkání, ale individuální chyby po kterých jsme obdrželi hodně laciné branky, nás stáli lepší výsledek. Fotbal je o chybách a my jsme jich bohužel dnes udělali o mnoho více a zkušení domácí je dokázali potrestat.

V dalším utkání hostíme na domácím hřišti favorita I. A třídy Junior Děčín (29.8.2015 ve 13:30 hod).