publikováno 07.09.2015 (aktualizováno 09.09.2015)

FK Jílové - SK Velký Šenov 2:0 (1:0)

FK Jílové - SK Velký Šenov

2:0 (1:0)

SOBOTA: 5. 9. 2015

Rozhodčí: Husar, Trutnovský, Holec Delegát: Dietmar

Branky: -----

ŽK: Kysela, Šťastný, Čurgali

V dalším kole jsme zajížděli na hřiště Jilového, které má velice dobré výsledky a patří k nejzkušenějším mužstvům v I. A třídě. V utkání jsme chtěli potvrdit celkem dobrý výkon z posledního  domácího zápasu a pokusit se bodovat. O výsledku zápasu rozhodla chyba našich hráčů, kdy se při trestnému kopu Floriána, rozestoupila zeď, ještě dříve než stačil standartku rozehrát a po té už nebyl pro něj problém míč poslat po zemi k tyči za záda bezmocného Kysely. Tato branka,nás ale nepoložila a snažili jsme dál hrát svoji hru, ale do vyložené šance jsme se nedostali.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním se o výsledek ještě poprat a zatlačili jsme domácí na jejich polovinu. Ale jak jsem řekl už na začátku Jilové je hodně zkušené mužstvo a do vyložených šancí nás moc nepouštělo. Přesto naše snaha o vyrovnání neustávala, ke konci zápasu už se nám objevovali okénka v obranné fázi a jeden protiútok domácí dokázali proměnit po naší chybné rozehrávce ve středu hřiště. Potom se už zápas jen dohrával.

Určitě jsme zde neodehráli špatné utkání. Byli jsme domácím vyrovnaným soupeřem, ale ta zkušenost asi rozhodla. I přes porážku jsem s naším výkonem spokojen, bojovali jsme a makali až do konce, ale branku jsme nebyli schopní vstřelit. Vím, že hráči odcházeli ze hřiště se vztyčenou hlavou a to je pro ně  hodně důležité. Domácí vyhráli zaslouženě, ale po zápase dokázali ocenit i naši hru.

My musíme pokračovat dál v tvrdé práci na tréninku !!

KREJČÍ   PODHORA   SNÁŠEL   JARÁBEK

MIKULA  ŠŤASTNÝ   ČURGALI  HEREJK