publikováno 21.09.2015 (aktualizováno 23.09.2015)

Libouchec - SK Velký Šenov 3:1 (1:0)

Libouchec - SK Velký Šenov

SOBOTA: 19. 9. 2015

Rozhodčí:  Svoboda, Bláha, Cvachoušek Delegát: Habal

Branka: Skyva

ŽK: Podhora

V Libouchci jsme se chtěli pokusit bodovat a napravit si reputaci z předešlého utkání na domácím hřišti. Zápas začal naším náporem a domácí jsme prakticky k ničemu nepouštěli. A jak už to u nás bývá,nedokázali jsme proměnit jasné brankové příležitosti - za první poločas jsme měli minimálně čtyři. Bohužel pro nás, Libouchec se dostal do vedení po naší chybě, kdy po nedorozumění obrany a brankáře si vzal Didi míč, který nikdo nechtěl a poslal ho do opuštěné branky. Tímto výsledkem skončil také první poločas.

Druhý poločas jsme začali opět aktivně a snažili co nejdříve vyrovnat. To nakonec zařídil Skyva, který proměnil svoji samostatnou akci. Vypadalo to, že zápas i otočíme, ale další naše chyba v obranné fázi dostává domácí opět do jednobrankového vedení a my padáme do útlumu. Třetí branku, kterou jsme dostali, tak nemá smysl ani komentovat, tu diváci vidí možná jen na zápasech žáků :)

celkově k zápasu

Utkání samotné nám opět potvrdilo, že nejsme schopni proměnit i ty největší brankové příležitosti a v obranné fázi děláme neskutečné chyby, které soupeř dokáže hned proměnit. To sráží náš výkon hodně dolů. Nezbývá nám nic jiného než se pořád poctivě připravovat. Nevzdávat se a potom ty výsledky určitě přijdou!

VÉBR   PODHORA   SNÁŠEL(C)   JARÁBEK

MIKULA  VAVROUŠEK    ČURGALI  KOPŘIVA