Rozhodčí:  Husar, Liška, Dvorský  Delegát: Habal

Diváci: 90

Branky: Skyva, Mikula

ŽK: Štastný, Kopřiva

ČK:

Před domácími diváky jsme chtěli proti Mojžíři bodovat, ale vstup do utkání se nám vůbec nepovedl. Byli jsme bez pohybu, chybělo nám nasazení a chuť se porvat o výsledek. Hosté byli naší pasivitou zaskočeni a tak po deseti minutách začali přebírat aktivitu. Několikrát zahrozili a ve 20 minutě udeřili, to se trefil z přímého kopu Vitásek přímo do prostřed brány, nám se podařilo vyrovnat po samostatné akci, kdy Skyva proměnil svoji samostatnou akci. Bohužel po dvou minutách jsme si vstřelili vlastní branku a hosté přidali ještě jednu do poločasu.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a chtěli s výsledkem ještě něco udělat, podařilo se nám snížit na 2:3, kdy se po delší době trefil Mikula, ale vzápětí děláme chybu v rozehrávce od vlastní branky a Mojžíř opět odskočil o dvě branky. Do konce zápasu už žádná branka nepadla a my po zásluze prohráli.

celkově k zápasu

Dnes se mi utkání hodnotí špatně. Oproti předcházejícím zápasům jsme si nevytvořili žádný souvislý tlak, nebyli jsme schopni si pořádně přihrát, chyběl nám pohyb. Prostě předvedli jsme  výkon po kterém jsme si nezasloužili nějakým způsobem bodovat. Máme před sebou pár dní volna a v sobotu derby v Rumburku, kde nemáme co ztratit a můžeme jen překvapit. Říká se, že derby nemá favorita,  ale tady je Rumburk velký favorit a velí mu povinnost nás porazit, ale my se budeme snažit na zápas co nejlépe připravit a nedáme domácím nic zadarmo !