publikováno 19.10.2015 (aktualizováno 22.10.2015)

Hostovice - SK Velký Šenov 1:3 (1:1)

Hostovice - SK Velký Šenov

SOBOTA: 17. 10. 2015

Rozhodčí:  Doubek, Šmíd, Mecl  Delegát: ?

Branky: Čurgali, Šťastný, Skyva

ŽK: ---

Pro nás opět velice důležité utkání, ve kterém jsme chtěli minimálně bodovat a po kolektivní výkonu se nám podařilo odvézt všechny tři.

Hrálo se na těžkém terénu a žádné mužstvo nechtělo udělat chybu,vše se změnilo v 7. minutě, kdy domácí proměnili pokutový kop po faulu na svého útočníka. S přibývajícím časem jsme se osmělili i my začali si vytvářet brankové příležitosti. Vyrovnání jsme se nakonec dočkali po přesném centru Čudy na Čurgaliho, který udělal kličku i brankáři a uklidil míč do prázdné branky.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že se pokusíme co nejdříve vstřelit branku a hlavně se budeme soustředit na obranu. Do vedení nás dostal Šťastný, který zužitkoval přesnou přihrávku od Pavla Kurela.

Domácí nás nejvíce ohrožovali pří standartních situacích, které jsme ale někdy i se štěstím ubránili. Třetí branku přidal Skyva, který si naběhl na přihrávku opět od Pavla Kurela a nedal brankáři žádnou šanci. Po té se již zápas už jen dohrával,přesto jsme mohli přidat i další branky.

celkově k zápasu

Vítězství je zasloužené, i když na těžkém terénu to byl místy spíše boj, ale působili jsme kompaktnějším dojmem a měli i větší vůli po zisku třech bodů. Hodně nám pomohlo, že jsem mohl využít  všechny hráče do pole a tím domácí, tak trochu utahat. Byl to hlavně kolektivní výkon všech hráčů a o tom fotbal je.

ŠIPULA     SNÁŠEL(C)      ČUDA     KŘÍŽ

ŠŤASTNÝ   ČURGALI   PODHORA  KUREL PAVEL