Rozhodčí:  Cvachoušek, Smreček, Průša  Delegát: Herzina

Diváci: 110

Branky: Čurgali, Šťastný

ŽK: ---

ČK:

Pro nás hodně těžké utkání, obzvlášť, když jsme k němu odjížděli né úplně kompletní. Přesto jsme domácím nechtěli dát nic zadarmo. Začátek  zápasu jsme, ale nezachytili a během 12 minut jsme prohrávali 2:0. Až potom jsme začali plnit to co jsme si řekli v kabině a ještě do poločasu srovnali s domácími krok. Nejdříve se po hezké kombinaci trefil Čurgali a potom proměnil pokutový kop Šťastný, který byl nařízen po faulu na Mikulu.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že musíme co nejdéle domácí, kteří byli výsledkem a naší hrou dost překvapeni,  udržet na "uzdě". Jenže jsme museli nuceně střídat, nejdříve F. Krejčí pro svalové zranění a potom F. Skyva. Dostali jsme se pod tlak, ale všechny akce končily většinou mimo branku a nebo je dokázal vyřešit brankář Kysela. S přibývajícím časem nám docházeli síly a v 76. minutě využil našeho zaváhání Heřman, který dává  branku na 3:2. Tím se domácí uklidnili a na konci zápasu, když jsme hru otevřeli a snažili jsme se vyrovnat, nám vstřelili  čtvrtý a poslední gól. Tím také utkání skončilo.

celkově k zápasu

Věděl jsem, že nás čeká těžké utkání proti velmi kvalitnímu soupeři, který má ve svých řadách hodně zkušených fotbalistů. Pro naše mladé hráče to byl velký test, z kterého vyšli se vztyčenou hlavou !! Nemrzí mě, že jsme prohráli, ale mrzí mě první dvě inkasované branky, které padli po situacích, na které jsem kluky předem upozorňoval. Ke konci utkání se už projevila kvalita domácích, kteří vyhráli zaslouženě.

Nás čeká poslední domácí utkání proti dalšímu silnému soupeři z Lovosic, v kterém,ale chceme určitě bodovat.