13. kolo - I. A třída -I. A mužstvo

publikováno 16.11.2015 (aktualizováno 05.12.2015)

SK PLASTON Šluknov - SK Velký Šenov 2:0 (0:0)

SK PLASTON Šluknov - SK Velký Šenov

SOBOTA: 14. 11. 2015

Rozhodčí: Holec, Dvorský, Trutnovský  Delegát: Sieber

Branky: -----

ŽK: Čurgali, Podhora

V posledním utkání podzimu jsme zajížděli na derby do Šluknova, které bylo asi v novodobé historii vůbec první mezi těmito mužstvy v I. A třídě. Zápas se hrál na těžkém terénu, takže fotbal trpěl. My jsme se od začátku soustředili na pozorné bránění a chtěli podnikat rychlé protiútoky. Bránění nám celkem šlo, ale přechod na útočné polovině soupeře nám dělal velké problémy, nedokázali jsme si pořádně přihrát a míč nám vždy uskočil a nebo skončil v náruči pozorného brankáře Jandy. Šluknov nás ohrozil vždy jen ze standardních situací, které jsme si dokázali úspěšně pohlídat .

Druhý poločas se nám, ale vůbec nepovedl. Zraněným hráčům, kteří museli v tomto utkání nastoupit, docházeli síly a šrámy, které utrpěli v předešlých zápasech se začali projevovat. Nejdříve jsme obdrželi branku, kdy soupeř rozehrál velmi rychle přímý kop z poloviny hřiště a potom po naší špatné rozehrávce. My jsme si nějaké šance také vytvořili, ale v konečné fázi jsme byli velmi nepřesní .

celkově k zápasu

Šluknov byl v tomto zápase favorit a byla pro ně povinnost toto utkání vyhrát, což se jim také povedlo. I když v prvním poločase jsme je hodně potrápili, ale chyběl nám ten potřebný klid v přechodové fázi, bylo to hodně uspěchané a nepřesné. Byl to spíše boj než fotbal, ale měli jsme se s tím vypořádat lépe. Nemrzí mě, že jsme prohráli, mrzí mě,že jsme obdrželi dvě branky, které byly dle mě úplně zbytečné.

Hráčům Šluknova musím k vítězství pogratulovat a jeho vedení přeji ať si ho užijí.

KREJČÍ     SNÁŠEL(C)      BÁLEK     ŠIPULA

MIKULA   PODHORA       ČURGALI    KŘÍŽ