Rapid Liberec - SK Velký Šenov 5:5 (2:2)

rozhodčí:

branka:  Vichterey R. 3, Greňo, Čurgali

ŽK:

Střídání: 46. min – Smutný-Kysela, Vébr-Hejl, Verner-Pánik

Složitá zimní příprava pokračovala dalším zápasem v Liberci. Stále hledáme hráče, kteří nám pomohou zvládnout důstojně jarní část soutěže.

Úvod zápasu patřil domácím, kteří po zásluze po dvaceti minutách vedli 2:0. Druhá část prvního poločasu je vyrovnanější a to jak herně, tak výsledkově. 28. min Hejl rozehrává roh a Greňo na přední tyči hlavou 1:2. 37. min Kříž posouvá na Vichterey a je vyrovnáno. Druhý poločas obrácený scénář 57. min přímák Victerey 2:3. 64. min Čurgali se protáhl mezi beky 2:4, další dvě tutovky v rozmezí několika minut kazíme a přichází trest. Domácí nás zmáčkli a otáčejí na 5:4, hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty. Verner vybojoval u rohového praporku míč, našel na vápně Radek V. a ten kompletuje svůj hattrick.