17. kolo - I. A třída - I. A mužstvo

publikováno 18.04.2016 (aktualizováno 13.05.2016)

Jiskra Velké Březno - SK Velký Šenov 3:3 (1:0) - (penalty 3:4)

Velké Březno - SK Velký Šenov

3:3 (1:0) - (penalty 3:4)

SOBOTA: 16. 4. 2016

Rozhodčí: Svoboda, Spišák, Bláha  Delegát: Šimeček

Branky: Adámek 2x, Vichterey

ŽK: Jantač

Opět jsme měli velké problémy se sestavou, ale přesto jsme šli do zápasu s cílem bojovat až do konce a domácí potrápit.

Bohužel hned ve 3. minutě inkasujeme hloupý gól po chybě naší obrany. Domácí ožili a měli více míč na svých kopačkách a vytvářeli si i brankové příležitosti, které, ale likviduje náš brankář Hadar. Za stavu 1:0 pro domácí odcházíme do kabin.

Do druhého poločasu nastupujeme s tím, že nic nevzdáme a pokusím se  vyrovnávat. Ale opět děláme chybu při zahrávání naší útočné standartky a domácí z rychlého protiútoku zvyšují na 2:0. To je trochu ukolébalo a my začínáme přebírat iniciativu na hřišti. Nejdříve se do vápna vřítil Páník, který byl faulován a pokutový kop s jistotou proměňuje Vichterey.

Vyrovnáním se dočkáváme po rychle rozehraném autovém vhazování Hejla, který poslal do úniku Vichterey, ten si poradil s třemi obránci a předložil míč Adámkovi před opuštěnou branku. Domácí se také  nevzdávají a dost šťastně se dostávají opět do vedení. My vrháme všechny síly do útoku a po vhazování Hejla míč skončí u Adámka, který srovnává na 3:3.

Při penaltovém rozstřelu máme pevnější nervy, kdy hráči Velkého Března 2 x netrefili branku a jednou je vychytal Hadar. Za nás proměnili: Vichterey, Hejl, Bálek, neproměnil : Snášel

S E S T A V A:

Hadar

Krejčí, Snášel, Podhora, Kříž

Vébr, Hejl, Čurgali, Pánik

Adámek, Vichterey

Střídali : Bálek za Krejčího, Kysela za Adámka

Omluveni: Skyva, Herejk, Kurel Pavel, Greňo, Šipula

Celkově k zápasu:

Myslím, že kdybychom hráli celý zápas, tak jako druhý poločas odvezli bychom si všechny body. V prvním poločase jsme hráli opravdu špatně a je jen pro nás štěstí, že domácího toho nedokázali využít. I když na začátku druhého poločasu inkasujeme po druhé, bojovností jsme šli za vyrovnáním a  po zásluze si odvážíme plusový bod za výhru v penaltovém rozstřelu.