19. kolo - I. A třída - I. A mužstvo

publikováno 03.05.2016 (aktualizováno 13.05.2016)

TJ Mojžíř - SK Velký Šenov - 4:0 (2:0)

TJ Mojžíř - SK Velký Šenov

4:0 (2:0)

SOBOTA: 30. 4. 2016

Rozhodčí: Dvorský, Trutnovský, Eichler Delegát: Davignon

Branky:---

ŽK: Hejl, Herejk

ČK:---

K zápasu jsme odjížděli opět nekompletní, přesto jsme chtěli domácí co nejvíce potrápit. Náš cíl byl soustředit se  na pozorné bránění a vyrážet k rychlým protiútokům.  Bohužel hra se nám vůbec nedařila a hned ve 13. minutě inkasujeme po rohovém kopu první branku, kdy jsme nechali dva domácí hráče zcela volné. Druhou branku inkasujeme po hrubé chybě naší obrany. Jelikož my jsme naše 100% šance nevyužil (Jantač, Bálek), tak tímto výsledkem končí i první poločas.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že začneme být aktivnější při napadání rozehrávky soupeře, což se nám i dařilo a vytvořili jsme i nějaké šance, ale branky jsme se nedočkali. V 76. minutě dostáváme třetí branku a zápas se začal pomalu už jen dohrávat. I Když jsme si vytvořili další šance T. Hadarem, čestného úspěchu jsme se nedočkali

Sestava:

Kysela

Krejčí, Snášel, Bálek, Kříž

Jantač, Hejl, Podhora, Pánik, Herejk

Verner

Střídali : Vébr za Krejčího, Hadar za Pánika

Připraveni :

Chyběli: Šipula, Greňo, Vichterey, Čurgali

Zranění: Skyva, Kurel Pavel

Celkově k zápasu: Bohužel problémy se sestavou a laxní přístup k utkání, nás stál lepší výsledek. Ono také není pomalu co hodnotit výkon některých hráčů byl pro mě velkým zklamáním.

Za zmínku stojí jen velmi dobrý přístup našich dorostenců, kteří odehráli  dopoledne své utkání a odpoledne nastoupili k našemu zápasu.  Jelikož máme před sebou dlouho očekávané derby s Rumburkem, kdy jsou hosté jednoznačně favority zápasu, musíme k utkání nastoupit úplně s jiným přístupem a porvat se o co nejlepší výsledek. Určitě jim nedáme nic zadarmo.