Diváci: 30

Branky: SOUKUP 4x, ŠAFRÁNEK 2x

ŽK:

ČK:

Co dnes napsat? Ve 13. min vedeme, ale soupeř srovnává, když po nedorozumění obrany si dáváme vlastence. Poté je utkání vyrovnané, i když my máme opět 100% šance, kdy z malého vápna nedokážeme míč dopravit do sítě. Nakonec nám pomůže branař hostí svojí chybou a do půle vedeme 4:1. Po přestávce zvyšujeme na 5:1 a víceméně se utkání dohrává, kdy nakonec v poslední minutě přidáme ještě 6. branku. Náš výkon: delší rozjezd, skvělý konec a začátek poločasů, poté nám trošku docházely síly, ale nakonec výsledek až nad mé očekávání!!! Za týden derby se Šluknovem, tak uvidíme, jak na tom jsme!!!

Příští zápas -ŠLUKNOV od 10.00 15.5.2016 SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!