Diváci: 30

Branky: SOUKUP 5x, NGO-XUAN

ŽK: ŠAFRÁNEK

ČK:

Bohužel bez zraněného kapitána Pánika nastupujeme k dnešnímu derbíčku trošku s obavou. Zápas začínáme úžasnou střelou Ngo-Xuana z 20metrů, která končí v síti 1:0. Poté se šance střídají na obou stranách, ale nakonec dáváme na 2:0, ale hosté kontrují snížením na 2:1. Do půle přidáme ještě 2 branky. 2. poločas začínají lépe hosté, ale jejich velké šance skvěle likviduje náš branař. Ke konci utkání z rychlých protiútoků přidáváme ještě 2 branky. Určitě to dnes nebyl z naší strany nejlepší výkon, ale musíme být spokojeni s výsledkem, i když naše obranná činnost nebyla dnes dobrá, takže je stále na čem pracovat.

Příští zápas -CHLUMEC od 13.00 22.5.2016 SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!