Turnaj Lipová 2016

publikováno 31.07.2016

4. místo

Hodnocení  20. ročník  Lipovského turnaje v kopané – sobota 30. 7. 2016

Za příjemného letního počasí jsme si na začátku letní přípravy odskočili do sousední Lipové na kvalitně obsazený a skvěle organizovaný turnaj. Mužstvo v současné době prochází velmi náročnou hráčskou proměnou. Všichni, myslím tím celý realizační tým a několik našich věrných fanoušků, ale samozřejmě sami hráči byli plni očekávání  čeho jsou  v této fázi přípravy schopni  v samotném herním provedení.

Vstup do turnaje byl krutý, prohráváme s RBK 0:3.  V dalším zápase se náš herní projev zlepšil, těsně porážíme ŠLK 1:0 gól CHALÁNEK. První poločas s Neštěmicemi, pohoda a po gólech BÍLÝ a CHALÁNEK vedeme 2:0. Přichází nepochopitelná ztráta koncentrace ve druhé části a prohráváme 2:4. Po obědě v dalším zápase porážíme Heřmanov 2:0 branky Pánik a Podhora. V posledním našem vystoupení v turnaji hrajeme s Kravařemi o druhé místo, zápas se blížil do remízového konce, ale dvě minuty před koncem chybujeme a je konec -  porážka 1:0 znamená v celkovém hodnocení 4. místo v turnaji.

Náš cíl je kvalitní a po všech stránkách dobře připravené, konkurence schopné a fungující mužstvo. Všichni dobře víme, že do prvního mistráku nás čeká ještě mnoho práce, hráče úsilí a potu, protože ve fotbale je stále co zlepšovat a proto ho máme rádi.