Úvod » "Áčko" » Přátelská utkání

Velký Šenov - Česká Kamenice

publikováno 07.08.2016 (aktualizováno 09.08.2016)

Velký Šenov - Česká Kamenice 1:4 (0:2)

K našemu prvnímu přípravnému utkaní jsme si pozvali celek České Kamenice, hrající I. A třídu Ústeckého kraje. Soupeř to na začátek byl dost těžký, jelikož tvoříme nový tým, s kterým se připravujeme na podzimní čast I. B třídy. První poločas držel soupeř převážně balon na svých kopačkách a my jsme se bránili. Soupeř udeřil po našich chybách v obraně a poločas vyhrál 2:0. O přestávce jsme udělali pár změn v sestavě a prvních 15 minut jsme byli hostům vyrovnaným soupeřem, kdy jsme se dostali do několika slibných šancí. Po jedné z naších akcí po pravé straně a centru do vápna soupeř zahrál rukou a následný pokutoví kop proměnil Pepik Miko. Po té jsme ale odpadli fyzicky a soupeř toho využil ke vstřelení dalších dvou branek. Do dalšího utkání musíme zapracovat na obrané hře a fyzičce. Musím dodat, že nám ještě chyběli někteří hráči (Malý, Herejk, Zbončák, Rubanický, Skyva).