Diváci: 80

Branky: ADÁMEK 2x, SMEJKAL

ŽK: PÁNIK, NERUDA, VÉBR

ČK:

Utkání, ve kterém jsme viděli mnoho hezkých akcí, tvrdých soubojů, pěkných branek nakonec zvládáme. Do 30. min dáváme 2 branky (Adámek), poté soupeř do konce poločasu srovnává. Druhá půle je o tom kdo dá branku. Nakonec jí vstřelíme krásnou hlavičkou R. Smejkala, ale soupeř ještě stihne vyrovnat v 87. min. Takže o vítězi rozhodují penalty, ve kterých máme více štěstí a vyhráváme je 4:3. Dnes to bylo více ubojované než uhrané, ale body z tak kvalitním mužstvem se počítají.

Příští zápas -BOLETICE-MODRÁ 11. 9. 2016 od 10.30hod.  SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!