TJ Union Děčín : SK Velký Šenov 8:0 (3:0)

Sestava: Tesař, Bálek, Vichterey, Kozák, Petružálek, Fučík, Zbončák, Podhora, Skyva, Smejkal

Kříž.

Č.Karta: 10' Tesař

Připraveni: Toman, Verner, Bílý, Rubanický, Smutný

Chyběli: Malý, Miko, Vébr, Pánik.

Zápas se mi nechce ani moc hodnotit. Dokud si hráči neuvědomí, že zápasy se nevyhrávají jen krásou, ale důrazem a nepomůžou si lehkým faulem a nenaučí se hrát soupeři do těla, disciplině na hřišti a nebudou si plnit svoje povinosti na hřišti, tak vyhrávat nebudeme.

Zpátky k utkání. Zápas rozhodlo několik faktorů. Určitě to bylo brzké vyloučení brankáře Tesaře, ale tomu bych vinu moc nedával. Další, pak zranění Míry Zbončáka, kdy už jsme museli sáhnout ke druhému střídání během 10 minut. A ty nám pak chyběla v dalším průběhu utkání. Pak ještě prohráváme po prvním poločase 3:0 a otevřem hru jako kdyby chybělo do konce utkání pět minut a potřebovali jsme vstřelit branku. Nedisciplinovanost některých hráčů je prostě trystní a to je problém celého týmu. Světlou vyjímkou je, že se po dlouhém zranění vrátil Fanda Skyva, který už odehrál dvě celá utkání. Nezbývá než zatnout zuby a dále pracovat.

Kategorie: fotbal

Návštěv: 174272