1:3 (0:1)

Branky: Wenzel vl.- Vlasák 3

Sestava: Smutný, Petružálek, Rubanický, Bálek, Kříž, Toman (46' Verner), Smejkal (69' Rajsner), Kozák, Podhora (76' Malý), Vichterey, Vébr

Připraven: Fučík

Zápas nám nevyšel hlavně v obraně, kdy jsme se po vlastních chybách dostávali pod tlak a z následných chyb se soupeř dostával do šancí, První poločas jsme se několikrát dostali do šance a na dostřel hostující branky, díky výborně hrajících dorostenců Smejkala a Vébra, ale jejich nezkušeností, šance neskončili gólem. A tak se paradoxně dostal do vedení soupeř, po jedné z chyb obrany. Poločas tak skončil 0:1.

V kabině jsme si o poločase řekli že budeme hrát více aktivně do předu, ale to platilo jen do vyrovnávacího gólu. Poté jak kdybychom zapomněli hrát fotbal a soupeř toho využil ke vstřelení dalších dvou gólů. Na hráčích je vidět, že se nedaří a hráči si nevěří. Nezbývá než se soustředit na další utkání v Přestanově, kde budeme hrát 6 bodů a další zápasy proti Podluží a Tisé. Kde by jsme také chtěli urvat nějaký ten bodík.

Kategorie: fotbal

Návštěv: 174277