rozhodčí: Trojan, Vlk, Sabo (velmi dobří)

branky: Skyva, Obergruber z pen., Smejkal

Nejlepší hráči:  Kříž (VŠ), Matys (B)

ŽK:  Bálek, Petružálek, Malý

Střídali: 46 min. Stelmaščuk (Kucr), R.Vichterey (Obergruber), 70 min. Smejkal (Pánik), 75 min. Verner (Skyva), 82 min. Bílý (Malý)

První poločas velmi důležitého utkání dvou mužstev ze spodních pater tabulky začal opatrnou hrou z obou stran. Jako první se osmělilo domácí mužstvo, ale v úvodní části prvního poločasu z toho vytěžilo pouze břevno po krásné ráně Ládi Kříže. Ve 26 min. se podařilo mírný tlak korunovat úvodní brankou, když po závaru před brankou skóroval FANDA SKYVA (1:0).¨

Opět jsme se nevyvarovali ztráty koncentrace a hosté toho během dvou minut využili k otočení skóre na 1: 2. Trefil se nejprve rychlonohý Matys a poté z prodlouženého rohu úplně volný Šindelář.

Naštěstí se nám podařilo do přestávky vyrovnat proměněním pokutového kopu po faulu na Honzu Pánika. Penaltu s přehledem proměnil DAN OBERGRUBER (2:2).

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a za bojovnost a tlak na branku hostí jsme byli odměněni vítěznou brankou, kterou vstřelil po centru Ládi Kříže střídající „žolík“ ROMAN SMEJKAL (3:2). Běžela 75-tá minuta.

Tento těsný náskok se nám podařilo vcelku s přehledem do konce utkání uhájit a získat tak důležité 3 body v cestě za navrácením ztracené sebedůvěry.

Věřím, že tento výsledek bude dobrým základem pro další těžké jarní boje.

Další mistrovské utkání hrajeme v PÁTEK 14. 4. 2017 ve 14 hodin ve Šluknově.