branky:  Schneider 3, Holešovský, Horák

Nejlepší hráči:  Schneider (Š), Rubanický (VŠ)

ŽK:  Malý

Střídali: 14min. Verner (Kozák), 59min. Kucr (Petružálek), 65min. R.Vichterey (Skyva), Smejkal (Pánik), 82min. Toman (Stelmaščuk)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme odjížděli k derby do Šluknova povzbuzeni výhrou z minulého kola na vlastním hřišti. První poločas měl poměrně vyrovnaný průběh, domácí sice drželi více míč na svých kopačkách, ale do větších brankových příležitostí je pozorná obrana nepouštěla. Na druhé straně mohl po rohovém kopu skórovat osamocený Malý, ale nedůrazným zakončením domácí branku neohrozil. Domácí se dostali do vedení 1:0 po trestném kopu, ze kterého se trefil Schneider. Tato branka otřásla sebevědomím našeho mužstva a do konce poločasu jsme se pouze bránili.

V druhém poločase už byla znát převaha domácího mužstva, kteří nás předčili zejména důrazem v koncovce a určitě i fotbalovostí. Po třetí obdržené brance se naše mužstvo psychicky položilo a bylo jen otázkou, kolik dostaneme branek. Je to velká škoda, protože do druhého inkasovaného gólu nic nenasvědčovalo tomu, že si odvezeme takový příděl. I přes několik dobrých zákroků na konci utkání, musím konstatovat, že nás nepodržel ani brankář a výsledkem tohoto je konečné skóre 5:0 pro Šluknov.

Nám nezbývá nic jiného, než se z tohoto zápasu oklepat a opět se připravit na důležité domácí utkání, které hrajeme v neděli 23. 4. 2017 doma s Unionem Děčín.