Diváci: 20

Branky: SMEJKAL 2x

ŽK: VERNER, KONFRŠT

ČK:

Dnes v prvním poločase domácí lepší, mají velké šance a nedávají ještě penaltu. Nakonec branku dáváme my po přesném centru Vernera se uvolnuje Smejkal přes dva obránce a střílí na 0:1. Druhý poločas nedáváme na začátku velkou šanci a soupeř z protiútoku střílí branku na 1:1. Poté domácí trochu odcházejí fyzicky a my máme minimálně 6 obrovských šancí, ale proměnujeme jen jednu opět Smejkalem po centru Pánika 2:1. Takže nakonec končíme na pěkném 3. místě, i když jsme byli strašně blízko jak 2. tak 1. místu. Chtěl bych na závěr poděkovat všem klukům za předvedené výkony a popřát jim mnoho fotbalových úspěchů do dalších let.