Diváci: 160

Branky: VICHTEREY 2x, HRBATSCH 2x, KRAMER, BÍLÝ, BÁLEK

ŽK:VICHTEREY, BÍLÝ

ČK:

Náš dnešní začátek byl katastrofální, než jsme se rozkoukali, prohráváme v 15. min. 2:0, poté během tří minut mezi 20-23. min. srovnáváme na 2:2. Na konci první půle a na začátku druhé dáváme branky a odskakujeme soupeři na 4:2, ale hosté snižují na 4:3 a mají šance na srovnání skóre, které přežijeme a poté rozhodujeme třemi brankami o našem vítězství. Náš výkon dneska nebyl určitě uchvacující. Bylo v něm mnoho chyb, které musíme odstranit, jinak body asi dělat nebudeme. Ale v naší situaci jsou body velmi důležité a kluky podpoří v další práci.

Příští zápas -RYBNIŠTĚ 16. 9. 2017 od 16.30hod., hřiště Rybniště. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!