Diváci: 80

Branky: VICHTEREY

ŽK: VÉBR, BÁLEK, FUČÍK

ČK:

Dnes proti vedoucímu celku tabulky nastupujeme s odhodláním vyválčit nějaký bodík, což se nám nakonec nepovede. První poločas je vyrovnaný a nakonec dáváme vedoucí branku z penalty po faulu branaře na Adámka my. Druhý poločas, ale začínáme katastrofálně, kdy po dlouhém autu hostů nedokážeme odkopnout míč, a hosté srovnávají na 1:1. Poté přichází přímý kop z levé strany, který proběhne přes celé malé vápno, kde naběhne neobsazený hráč hostů a jeto 1:2 pro hosty. Poté již hosté zkušeně hlídají svůj náskok a hrozí rychlymi brejky a z jednoho takového zvyšují na 1:3. Bohužel naše nekoncetrovanost na začátku druhé půle nás stála nějaký bodík, ale je třeba stále poctivě trénovat a výsledky se určitě dostaví!!!

Příští zápas -ŠLUKNOV B 6. 5. 2017 od 17.00hod., hřiště Lipová. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!