sestava:                                                       Š. Svobodová

Z. Formánek       J. Kramer

J. Vorel J.            J. Hercik

střídání (hokejově): J. Kalčík

branky: J. Vorel 4, J. Hercik 1, Z. Formánek 1

Z důvodu malého počtu hráčů došlo ke spojení 3 týmů (SK Velký Šenov, FK Dolní Poustevna a SK STAP TRATEC Vilémov). Tento sdružený tým by měl zajistit dostatečný počet hráčů a bude působit prozatím v sezóně 2018/2019.  Domácí hřiště má ve Velkém Šenově.

1. poločas:

2´- ztráta míče ve středu hřiště a po vyšachování naší obrany prohráváme 0-1

7´- střela Hercika z velkého úhlu a dálky, míč brankáři proklouzl pod tělem a

srovnáváme na 1-1

12´- dva volní útočníci před naší brankou, střílí do prázdné branky a prohráváme 1-2

Nový tým se teprve skládá, hráči se poznávají. Chvíli bude trvat, než si tým sedne a najdeme ideální sestavu. Zatím spousta nepřesností a herních nedostatků, které se budeme snažit postupně odstraňovat.

2. poločas:

32´- ztráta míče před naší brankou a soupeř střelou o tyč zvyšuje na 1-3

39´- po střele zleva na bližší tyč soupeř navyšuje vedení na 1-4

46´- střela Vorela z úhlu o tyč a snižujeme na 2-4

48´- opět Vorel prostřeluje brankáře a vyrovnáváme 3-4

49´- Vorel kompletuje hattrick, kdy po chybě obrany obchází i brankáře a do prázdné

brány vyrovnává na 4-4

54´- po centru Kramera a špatném odkopu obrany střílí Formánek branku a vedeme 5-4

56´- z rychlého protiútoku soupeře a prostřelení naší brankářky hosté vyrovnávají na 5-5

58´- po hezké kombinaci Vorel doklepává do sítě a stanovuje konečné skóre na 6-5

Škoda velké neúčasti hráčů – chyběla půlka kádru. Od druhé poloviny druhého poločasu jsme měli herně navrch. Kluci dokázali nepříznivý výsledek otočit a zaslouženě zvítězili. Střelecky se zaskvěl J. Vorel, který vstřelil 4 branky. Blahopřeji.