Diváci: 50

Branky:KŘÍŽ

ŽK:

ČK:

Utkání začalo z naší strany velmi dobře, 2. minuta Kříž přesnou střelou k tyči 0:1. Po té běží Vichterey sám na branaře, který míč vyráží a vzápětí dlouhý nákop za obranu hráč sám na branaře a místo 0:2 je to 1:1. 29. minuta máme další obrovskou šanci, kdy Kříž obchází i branaře, ale trefuje boční sít. Na začátku druhé půle si opět po nákopu za naší obranu dáme vlastní branku, kdy hráč domácích běží sám na bránu, udělá kličku branaři, ale trefí pouze tyč a odražený míč si sráží náš obránce do sítě. Poté již na hřišti vládnou domácí, kteří v 88. minutě opět po dlouhém nákopu upravují na 3:1. Bohužel dnes někteříí hráči k utkání přistoupili velmi vlažně, což na nadšeně bojující domácí nestačilo!!!

Příští zápas - Šluknov B  6. 10. 2017 od 16.00hod.,hřiště V. Šenov. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!