Diváci: 50

Branky: KUREL, ADÁMEK, SMEJKAL

ŽK: PETRUŽÁLEK, KUREL, SKYVA, ADÁMEK

ČK:

Dnes dopřáváme v prvním poločase soupeři luxusní náskok 0:2 po našich individuálních chybách a máme mnoho problémů s naším pohybem, důrazem a přihrávkou. Druhý poločas stále hledáme recept na soupeřovu obranu a nakonec nám pomůže v 73. min zbytečný faul hostujícího obránce ve vápně. Penaltou snížíme a vzápětí střílíme vyrovnávací branku. Nakonec utkání rozhodujeme v čase 90+2, kdy se po rohu míč odráží k našemu hráči, který prostřeluje vše co mu stojí v cestě 3:2. Dnes máme na konci konečně trošku štěstíčka, a proto jsme moc rádi za 3 bodíky!!!

Příští zápas - Mikulášovice  17.11. 2018 od 13.30hod.,hřiště Mikulášovice. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!