Diváci: 80

Branky: VICHTEREY,  ADÁMEK

ŽK: SKYVA

ČK:

Bohužel dnes jsme zaspali prvních 30 minut, ve kterých jsme inkasovali 2 branky, poté začínáme trošku hrát a podaří se nám po pěkné akci snížit. Vstup do druhé půle se nám povedl, kdy srovnáváme na 2:2, ale po zbytečném rohu náš branař podbíhá míč a nehlídaný hráč má lehkou práci 2:3. Do konce utkání se snažíme s výsledkem něco udělat, máme i trochu smůly (trefujeme tyč), ale výsledek zůstává již stejný. Dnes to z naší strany nebyl moc dobrý výkon, chyběl nám lepší pohyb, přihrávka a hlavně přesnější střelba.

Příští zápas – Heřmanov 6. 4.  2019 od 16.30 hod., hřiště Fojtovice. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!