Diváci: 35

Branky: SKYVA 2x

ŽK: STACH, SKYVA, KYSELA, VÉBR, VICHTEREY, VERNER

ČK:

K utkání zajíždíme pouze s 13 hráči a hned v 5. min. se nám zraní Pánik, takže celý zápas válčíme v hodně kombinované sestavě. Domácí nás ze začátku zmáčknou a dávají hned branku a mnoho šancí zahodí. Od 20. min. se začínáme osmělovat a máme 3 šance, které bohužel neproměňujeme. Poté domácí zvyšují na 2:0, kdy hráč prochází sám přes 4 naše obránce. My vzápětí snižujeme na 2:1. Druhý poločas začínáme aktivně, ale branku nevytěžíme a během 6 minut 2x inkasujeme z rychlých brejků. Poté se utkání již jenom dohrává.

Příští zápas – D. POUSTEVNA 13. 4. 2019 od 16.30hod., hřiště V. Šenov. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!