Diváci: 95

Branky: ADÁMEK, VERNER

ŽK: PETRUŽÁLEK, KYSELA, STACH, MALÝ

ČK:

V prvním poločase máme po vyrovnaných 25 minutách, více ze hry a po sólovém úniku Vernera trefujeme tyč. Poté v 36 min Verner proměňuje další únik a vedeme 1:0. Za dalších 5 minut po rohu nachází hlavou Malý dobře postaveného Adámka na malém vápně a ten dává na 2:0. Do druhého poločasu vstupujeme laxně a v 50. min toho domácí využívají ke snížení na 2:1. Zbytek poločasu je to spíš bitva mezi vápny, bez větších šancí na obou stranách, které nakonec dopadne lépe pro nás, a odvážíme 3 body. Pochvala týmu za bojovnost a trpělivost. K dobrému výsledku přispěl opět výborným výkonem brankář Tesař, který v tomto utkání vedl náš tým jako kapitán mužstva.

Příští zápas – JIŘETÍN 25. 5. 2019 od 17.00hod., hřiště V. Šenov. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!