Diváci: 70

Branky: SKYVA 4x, PÁNIK, BÍLÝ, BÁLEK

ŽK: VERNER, TESAŘ, SMEJKAL, VICHTEREY

ČK:

Dnes nás soupeř na začátku utkání přehrával, ale paradoxně první náš útok končí v síti hostí. Poté přichází klíčový moment utkání, náš faul ve vápně, následuje penalta, kterou výborným zákrokem likviduje náš gólman. Nás tento moment neskutečně nakopne a během 8 minut rozhodujeme 3 brankami utkání. Druhý poločas již soupeře k ničemu vážnému nepouštíme a sami navyšujeme výsledek až na konečných 7:0. Dnes rozhodla naše střelecká produktivita, která nám chyběla minulý týden. Za body jsme rádi, ale je třeba stále pracovat a připravit se na příští týden, kdy nás čeká jeden z favoritů soutěže H. Podluží!!

Příští zápas – H.PODLUŽÍ 7. 9. 2019 od 17.00hod., hřiště H. Podluží. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!