Diváci: 50

Branky: SKYVA 3x

ŽK: VICHTEREY, PÁNIK, BÁLEK, RUBANICKÝ, PETRUŽÁLEK

ČK: PÁNIK

Dnes začínáme jako tradičně velkou naší šancí, kterou neproměníme. Poté otěže převezmou domácí a svojí jednoduchou hrou nakopávaných míčů nám zle zatápějí. Nakonec dostaneme branku po zbytečném faulu před vápnem, kdy následuje přímý kop, který ztečuje zeď, ale bohužel míč se dostane před naší bránu a domácí pohotově skórují. Druhý poločas domácí na začátku nastřelují tyč, ale poté se začíná karta obracet a během 10 minut vstřelíme 3 branky a domácí nevědí co hrát. V tuto chvíli začne úřadovat nepřesný rozhodčí, vylučuje nám za nic Pánika a poté odpíská proti nám penaltu, kterou domácí sníží na 3:2. Nakonec utkání zvládneme s vypětím všech sil a jsme za 3 body moc rádi!!!

Příští zápas – DOBKOVICE 12. 10. 2019 od 15.0hod., hřiště V.Šenov. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!