Diváci: 10

Branky: MALÝ, VICHTEREY

ŽK:

ČK:

Dnes se zápas určitě musel líbit. Obě mužstva se snažila více útočit než bránit, tak bylo vidět mnoho šancí na obou stranách. Paradoxně jsme obě branky soupeři nabídli po našich chybách v obraně, kdy jsme špatně a hlavně pomalu vyhodnotili složitější situace. Nakonec nám vychází závěr poločasu, kdy po rohu a poté po dobré kombinaci srovnáváme na 2:2. Druhý poločas do 30 min patřil domácím, kteří trefují šťastně po rohu na 3:2. Konec zápasu v naší režii, ale bohužel branku již nevstřelíme.

Příští zápas – D.POUSTEVNA 14. 3.  2019 od 14.00hod., hřiště ??????. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!