Diváci: 80

Branky: SKYVA 4x, RAMANI, KRAMER

ŽK: VICHTEREY, SMEJKAL, SKYVA, PODHORA

ČK:

Do zápasu vstupujeme dobře - v 5. minutě vedeme 1:0. Poté soupeř po naší chybě srovnává na 1:1. Mezi 15. a 20. minutou se nám povedou dva rychlé brejky a vedeme 3:1. Soupeř po rohu snižuje na 3:2. Do poločasu přidáváme ještě jeden gól a poločas tak končí 4:2. Ve druhém poločase ještě 2x skóruje Skyva, který se trefuje nejdřív do šibenice a poté velmi pohotově přehazuje branaře hostí. Hosté korigují z penalty, kterou viděl snad jen rozhodčí. Dnes jsme velmi rádi za 3 body, ale soutěž se teprve rozbíhá, takže stále je na čem pracovat.

Příští zápas – Verneřice 29. 8. 2020 od 17.00hod.hříště Verneřice Srdečně zveme naše příznivce!!!!