Diváci: 60

Branky: SKYVA 3x, RAMANI

ŽK: RAMANI, KRAMER

ČK

Dnes úvod utkání trošku zaspíme a soupeř nás 20 minut k ničemu nepustí. My musíme odolávat jeho šancím. Nakonec inkasujeme z přímého kopu. Ve 29. min.se nám podaří vyrovnat po akci Vichterey, Skyva který nezištně přihrává a Ramani uklízí z malého vápna 1:1. Druhý poločas nás opět soupeř zatlačí, ale nakonec branku dáme my Skyvou po milimetrovém centru Jarábka 2:1. Zápas se zlomí v 72. min, kdy z brankové čáry vykopává míč Kysela a z protiútoku si Skyva pohraje z obranou hostů a zvyšuje na 3:1. Nakonec ještě přidáme 4. branku opět Skyvou z rychlého brejku 4:1. Dnes těžké utkání z velmi kvalitním soupeřem, takže za body jsme moc rádi!!

Příští zápas – JIŘÍKOV 12. 9. 2020 od 16.30hod.hříště Jiříkov. Srdečně zveme naše příznivce!!!!