Velký Šenov - Jiřetín pod Jedlovou 5:1 (2:0)

Diváci: 70

Branky: VERNER 4x, SKYVA

ŽK:

ČK:

Téměř po roce sehráváme mistrák, a nakonec po dobrém kolektivním výkonu získáváme 3 body.

Celý první poločas jsme lepším týmem a zaslouženě vedeme 2:0 po brankách Vernera, který své dvě šance chladnokrevně uklízí podél branaře do sítě. Hosté zahrozili jen po naší chybě, ale branař nás podrží.

Druhý poločas začíná náporem hostí, kteří snižují na 2:1 a po další šanci nastřelují tyč. Tento moment se utkání láme na naší stranu. Během 10 minut soupeře definitivně zmrazíme dalšími 2 brankami Vernera a trefě Skyvy, který se dočká po zahození 3 šancí své branky. Poté se utkání víceméně dohrává, protože soupeř nemá sílu utkání již zvrátit a my již nemáme kvalitu v zakončení.

Příští zápas – VERNEŘICE 4. 9. 2021 od 17 hod., hřiště VERNEŘICE. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!