Diváci: 60

Branky: VERNER 2x, RAMANI, CÍNA

ŽK: PÁNIK

ČK:

Dnes proti nám stál velmi běhavý tým, který dobře kombinoval a zle nám zatápěl. My jsme celý poločas hledali recept na obranu soupeře a byli jsme rádi za bezbrankový stav. Druhý poločas z naší strany vynikající, i když jsme prohrávali po krásné střele soupeře zpoza vápna. Poté přišlo úchvatné sólo Cíny, kdy prošel přes 4 hráče hostů a famózně zakončí 1:1. Od této chvíle se uklidníme a vstřelíme 3 branky po dobře sehraných akcích. Nakonec soupeř ještě sníží, ale body zůstávají doma!!!! Pochvala týmu za trpělivost, která dnes byla velmi důležitá a rozhodující.

Příští zápas – BOLETICE 17. 10. 2021 od 15.30 hod., hřiště BOLETICE. SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE!!!