Úvod » Starší žáci (2014-2015, 2016, 2021 - nyní) » Zápasy

7. kolo - okresní přebor - starší žáci

publikováno 18.10.2021

MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. - SK Velký Šenov 2:1 (0:1) Pen: 3:1

Dnes jsme po nucené 14 denní pauze vyrazili na utkání do Benešova. Hvizdem rozhodčí zahájil utkání a po krátké chvilce dáváme první branku a ujímáme se vedení. Celý první poločas se hrál ve velkém tempu a šance se střídali na obou stranách. Do šaten jdeme s jednobrankovym vedením. V druhé polovině jsme očekávali tlak soupeře, ale dařilo se nám jeho šance eliminovat . S přibývajícím časem nás soupeř začal přehrávat a i přesto se nám povedlo dostat se do dvou úniků. K naší smůle se nepodařilo z těchto možností vytěžit gól . A několik minut před koncem se soupeři podařilo vstřelit branku a utkání končí nerozhodně 1:1 . Jdeme na penalty pro nás premiéra a chlapci jsou dost nervózní a nejvíce snad náš gólman. Nakonec podlehneme 3:1 na pokutové kopy a tak si odvazime bod.