Úvod » Starší žáci (2014-2015, 2016, 2021 - nyní) » Zápasy

publikováno 24.05.2022

SK Velký Šenov - MSK Benešov nad Ploučnicí z.s. 3:0 (0:0)

SK Velký Šenov - MSK Benešov nad Ploučnicí z.s.

3:0 (0:0)

V sobotu jsme na pěkně připraveném trávníku přivítali soupeře z Benešova. První poločas byl spíš boj ve středu pole a moc šancí na skórování nebylo vidět ani z jedné strany. Do šatny odcházíme za stavu 0:0. Po krátké poradě nastupujeme na zbývajících 35 minut. Do druhé půle vstupujeme aktivně a hned po pár minutách se mění skóre. Dostáváme se do vedení 1:0 brankou V. Waltera .Začínáme soupeře přehrávat a z toho pramení několik šancí. Po faulu na naše útočníky máme k dispozici pokutový kop. Z. Formánek s chladnou hlavou penatu proměnil a nedal brankáři šanci. Vedeme  2:0 to naše hráče povzbudilo a hostům téměř nic nedovolime. V závěru přidává další gól V. Walter a zvyšuje na 3:0.

Děkuji chlapcům za velmi dobře zahraný zápas zejména druhý poločas.

Střelci: V. Walter 2x , Z. Formánek

Sestava : Vaško, Štěpán, Lehr, Prokůpek, Hrbatsch, Kubera, Formánek, Walter V., Palka, Hanisch, Walter J.

Kategorie: fotbal

Návštěv: 175124