Úvod » Starší žáci (2014-2015, 2016, 2021 - nyní) » Zápasy

publikováno 31.05.2022

TJ Spartak Jiříkov, z.s./SK Šluknov, z.s. - SK Velký Šenov 1:4 (0:3)

TJ Spartak Jiříkov, z.s./SK Šluknov, z.s. - SK Velký Šenov

1:4 (0:3)

V neděli jsme vyrazili na zápas do Jiříkova . Rozhodčí zahájil utkání a po pár minutách se mění skóre.  První gól vstřelil O. Sedlák lehce tečovanou střelou z větší dálky. A  za malou chvilku tu je další povedená střela, kterou na branku vypustil Z. Formánek a opět po drobné teči končí míč v soupeřově síti. Vedeme 2:0 a soupeře  přehráváme. Přidáváme další gól kdy A. Palka chytře přečetl rozehrávku soupeře a s ledovým klidem skóruje. Poločas je 3:0 a jdem si oddychnout. Druhý poločas je tu a doufáme, že se nám podaří hrát stejně jako v tom prvním. V průběhu zahodíme několik šancí a stejně tak soupeř. Hra je trošku neurovnaná, ale pořád v náš prospěch. Nakonec po rohu přidává gól K. Lehrl hlavou po rohovém kopu. Chvilku potom soupeř snižuje na 1:4, ale to už se blíží konec zápasu a body už si vzít nenecháme.