Diváci: 80

Branky: SKYVA 3x, RAMANI

ŽK: ADÁMEK

ČK:

Dnes se utkání rozjíždělo pomaleji, obě mužstva pozorně bránila a tak se čekalo na nějaký brejk. A nám se povedly do poločasu dva a tak vedeme 2:0. Ve druhém poločase se hostům podaří snížit na 2:1, ale nám se podaří během 7 minut dát 2 branky a zvýšit náskok na 4:1. Poté ještě dojde na penalty na každé straně jedna. Hosté ji promění a my bohužel přestřelujeme branku, takže nakonec utkání končí výsledkem 4:2. 3 body jsou pro nás velice cenné a v naší situaci hodně důležité, tak si jich moc vážíme.

Příští zápas – VERNEŘICE 22. 10. 2022 od 14.30hod, hříště Verneřice. Srdečně zveme naše příznivce!!!!